svētdiena, 2011. gada 30. janvāris

Kaķenītes decembrī


Biju jau atmetusi cerības tikt pie kvalitatīvām šo divu darbiņu bildēm, bet izrādās, ka Margarita tālredzīgi tos bija nofotografējusi. Liels paldies viņai par to! :*
Tātad - pagājušā gada rudens pusē izdomāju, ka man jāizšuj šīs divas kaķenītes divām brīnišķīgām, ļoti sievišķīgām sievietēm pateicībā par to, ko viņas dara. Motīvi - taisni kā viņām radīti! Tik viens jautājums - kur un kā tos iestrādāt, lai tie vienkārši nenogultu plauktā un nepārklātos ar putekļiem? Un tapa kosmētikas somiņas. Paldies Margaritai, kas to paveica un, kā vienmēr - līmenī! :) Kā vienmēr, no katras bezizejas Margarita atrod vismaz divas izejas un rezultāts ir fantastisks! Katrā ziņā - pati esmu apmierināta un arī saņēmējām dāvanas ļoti patika.
Somiņas sanāca diezgan palielas - apmēram A4 formāta lapas lielumā. Bet, tā kā es pati parasti tieši tāda izmēra somiņu lietoju, tad pieņemu, ka arī Iveta un Ivanda zinās, kad un kur tās likt lietā.
Audums - Jubilejas pēdējie metri :(
Diegi - DMC
Sašūšana - Margaritas.
Posted by Picasa

5 komentāri:

 1. Satriecoši sievišķīgas somiņas. Un tie kaķi- tik graciozi. Ietu zagt, ja zinātu kur atrodas :))))

  AtbildētDzēst
 2. - ļooti skaisti darbi- kopdarbs.. kaķi paši par sevi izcili dāmiski, bet lielajos kosmētikas makos ar perfekti pieskaņotiem audumiņiem...-izcili! mans favorīts - melnā tupelīte :))
  Lai raiti krustiņojas arī turpmāk... es sekuju :D

  AtbildētDzēst
 3. Ļoti skaistas kaķenītes!Īpaši jau melnajā tupelītē - patīk pumpainais audums, piestāv pie tupeles! Un izmērs labs, ne tikai lūpeni var ielikt :D

  AtbildētDzēst
 4. Nu taads nenormāls skaistums sanācis!!! Man pašai arī šausmīgi šīs kaķenes patīk un rezultāts-nu vienkārši burvīgs!!!

  AtbildētDzēst
 5. Njā... daile patiesa. Man arī favorītos melnā tupelīte - vai nu tas pumpainais audums, vai tās kaķenes seksīgais dupsis pie vainas, bet nu... murrrr un ņau un roka stiepjas pēc lūpukrāsas vai spogulīša lai "nopūderētu deguntiņu".

  AtbildētDzēst