Es


Esmu pavisam parasts cilvēks ar vārdu vienkāršu kā zeme - IEVA. Nu jau vairāk kā 10 gadus virtuālajā pasaulē daudzi mani pazīst ar niku Trallallā :) Kāpēc Trallallā? Tāpēc, ka mūzikai manā ikdienā ir ļoti liela nozīme, bet dzīvi kopumā cenšos tvert trallinot. Ne vienmēr sanāk, bet lielos vilcienos šķiet, ka tomēr...

Mana dislokācijas vieta ir E67. Tas nozīmē, ka ik dienas mēroju krietnu gabaliņu pa šo ceļu - no rītiem, lai dotos uz lielpilsētu maizīti pelnīt, bet vakaros, lai brauktu mājās uz Saulkrastiem. Nu jau vairāk kā 10 gadus skaitos Saulkrastu pilnvērtīgs iedzīvotājs, bet vēl 30 iepriekšējos - tāds puspilnvērtīgs, jo pavadīju šeit visas savas bērnības vasaras un brīvdienas.

Reiz kādā žurnālā izlasīju citātu, kas spilgti raksturo manu attieksmi pret dzīvi un maniem līdzcilvēkiem:
Dzīve ir kā klavieres. Lai skanētu melodija, ir vajadzīgi gan baltie, gan melnie taustiņi, gan spožais, gan klusinātais. Un es esmu savas dzīves pianists. Tie, kas klausās manas dzīves mūziku, ir mani īstie cilvēki.
Un, ja jau Tu tagad lasi šīs rindas, pilnīgi iespējams, ka arī Tu esi Mans Īstais Cilvēks. Un par to man liels prieks. :)
P.s. Ja vēlies personiski ar mani sazināties, raksti: ieva.bisniece@gmail.com

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru