sestdiena, 2011. gada 22. oktobris

Rokdarbu kastītes pārvērtības


Atgriežoties pie PRR, - arī pagājušo gadu es piedalījos šajā pasākumā. Izgatavoju Ligitai krājkasīti. Ideja man pašai likās riktīgi labā, bet diemžēl izpildījums neizdevās tāds, kā iecerēts, tāpēc bildes tagad nemaz nemeklēšu un nevienam nerādīšu. :p Varbūt izvilkšu kādreiz, lai apkopotu darbus, kas pašai šķiet ne visai izdevušies. :)
Bet no Rudītes pērn es saņēmu, lūk, šādu rokdarbu kasti:

Ļoti jauka rokdarbu kaste! Rudīte jau zināja, ka man tāda par sliktu nenāktu, tad nu trāpīja desmitniekā. Varu būt lepna, ka tās tapšanā pat viņas krustdēls tika iesaistīts. Lai šo kasti padarītu jaukāku, maigāku un patīkamāku, Kaspars to bija izjaucis, pieslīpējis un nolakojis. Paldies viņiem abiem! Kaste tiek lietota un stāv ikdienā pa rokai, lai var paķert visu pēc nepieciešamības. :)
Un tad kādu dienu es iekritu dekupāžā. Nu tā iekritu, tā aizrāvos, ka man vajadzēja apdekupēt visu, kas nekustās. Nagi niezēt niez uz šo darbošanos, staigāju pa māju, meklējot ko vēl varētu ņemt priekšā un - skat! Rokdarbu kastīte! :)
- Hmmm...., - es padomāju. - Nez vai tā būs smuki - ņemt, izjaukt un pārtaisīt otra rūpētu dāvanu?
Un dodos Rudītei prasīt atļauju. Saku: - Tā un tā, gribu dekupēt, bet mājā nekā cita nav kā tikai tava kastīte. :)
Viss kārtībā, piekrišana saņemta un laba vēlējumi ar. Tad nu ņēmos un griezu, griezu un krāsoju, krāsoju un lakoju vai visu vasaru! Un uz rudens pusi ņēmu un kastīti saliku atpakaļ kopā un tāda nu viņa man tagad ir:
Protams, aiznesu un parādīju arī Rudītei, viņa atzina par labu esam un, godīgsakot - jā, man pašai arī rezultāts tīri labi patīk un nu varu atrādīties arī citiem. :)
Posted by Picasa

svētdiena, 2011. gada 16. oktobris

PRR 2011


(Tiem, kas nezin, kas ir PRR, aicinu ielūkoties te, lai es te daudz neteoretizētu.)

Vispirms laikam jāsāk ar milzīgu PALDIES Ilonai (sunny), kas kārtējo reizi šo visu uzņēmās noorganizēt. Un ar lielu atvainošanos, ka tik vēlu nāku klajā ar savu dāvaniņu. Šogad tas apmaiņas tusiņš laikam tāds bišķi sačākstējis sanāca, bet nevar jau vienmēr viss būt uz urrā. Tā jau dzīvē notiek, ka ikdiena mūs aizved pa savām takām, daudz nerēķinoties ar mūsu vēlmēm. Bet nav ko čīkstēt, viss ir labs, kas labi padarīts, PRR 2011 ir noslēdzies un es ceru, ka tas atkārtosies gan nākamgad, gan aiznākamgad. Un gan jau citugad arī tusiņš būs kuplāks ;)
Šī gada darbiņš man lika pamatīgi iesvīst. Jo mans apdāvināmais šogad izlozējās rokdarbu, izšūšanas un mākslinieciskais guru Margarita... Domāju, ikviens man piekritīs, ka vienkāršam amatierim ņemt un nodziedāt operas āriju Andžellai Gobai nav tas vieglākais uzdevums ;) Jau metu plinti krūmos, kad kādā sarunā Margarita apgalvoja, ka viņai noderētu atslēgu skapītis. Fūuu, - es nodomāju, - esmu glābta! Meklēju shēmas tādas un šitādas, bet neviena nebija laba...
Bet tad kādu dienu skatos - ideja pati man nāk pretī! Ķeru šo ciet un metos pie darba - darināšu MIEGA MASKU. Njaaaa, darbiņš nav no vieglajiem, jo jādraudzējas ar šujmašīnu. Internetā atradu šūšanas pamācību un ķēros brillēm pie ragiem. Pati izšūšana aizgāja uz urrā, bet sašūšana gan prasīja dažas nervu šūnas un pacietības rezerves. Un tapa Margaritai miega maska:

Nu ko. Zinot, kas viņa par naktsputnu un ka darbiņš tikko sācies, iespējams, ka šī lietiņa viņai varētu arī noderēt. Lai labi lietojas un ikviens lai ievēro uzrakstu. Arī pēc piecām minūtēm lai ievēro... Un pēc nākamajām piecām arī... :)
Nu lūk. Un jautrākais tai visā bija tas, ka izrādījās, ka Margarita darina dāvanu man. Un arī viņa nevarēja ierasties uz apdāvināšanās tusiņu. Tad nu mēs vienā piektdienas vakarā saskrējāmies un savstarpēji apdāvinājāmies. Es par viņas dāvaniņu no smiekliem biju gar zemi, jo saņēmu - juhuuuu!!! jaunas apenītes! Smuki sarkanas ar baltām pumpiņām! :)))
Dāvaniņa tik sievišķīgi intīma un smalka! Būs man tagad speciālais "sieviešu īpašo dienu kosmētikas maciņš" :)) Ideja vienkārši superīga, vai ne? Kurš man nepiekritīs?
Paldies Tev, Margarita! :)
Posted by Picasa